triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Вокал

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
10.40-11.10 – репетиція вокалу (1-37 номери)

11.10-11.30 – нагородження оркестрів

11.30 – ПОЧАТОК ВОКАЛУ

1. Гурт «Дитячі історії», м.Ямпіль 1)Дитинство не втрачай

2)Ми зірки запалимо

ІІ молодша категорія Хори і ансамблі
2. Ансамбль «Перлинки», м.Умань 1)муз.М.Ведмедері, сл. А.Камінчука «Це моя Україна»

2)УНП «Ой на горі жита много»

Змішана категорія Хори і ансамблі
3. Вокальний ансамбль, м.Монастирище 1)Ранок-вечір

2)Весела історія

Змішана категорія Хори і ансамблі
4. Герасименко Олександра, м.Бершадь 1) І молодша категорія Академічний вокал
5. Дует у складі: Журжій Дарія та Андрущенко Софія, смт.Завалля 1)Р.Лісова, сл.С.Корнієнко «Їжачок»

2)В.Алексєєв, сл.Г.Бойка «Чапля»

ІІ молодша категорія Академічний вокал
6. Качур Тетяна, смт.Новоархангельськ 1)Ой, мені наснилось, муз.М.Завалішиної, сл.Е.Мошковської

2)Ты откуда,музыка, сл.В.Суслова,муз.Я.Дубравина

ІІ молодша категорія Академічний вокал
7. Гоцуленко Вікторія, м.Бершадь 1)муз.Стеценка, сл.В.Самійленка «Вечірня пісня»

2)Б.Фільц,сл.Т.Шевченка «Зацвіла в долині»

І середня категорія Академічний вокал
8. Литвин Єлизавета, м.Благовіщенське 1)Л.Горова «Музика звучить»

2)муз.Ш.Секунда, сл.Дж.Джекобс «Bei mir bist du shein»

І середня категорія Академічний вокал
9. Кравчук Вікторія, м.Підволочиськ 1)сл..Корнієнко, муз.Р.Лісової «Смутку Журавлі»

2)УНП, обр.О.Свешнікова «Бодай ся когут знудився»

ІІ середня категорія Академічний вокал
10. Осадча Діана, с.Углуватка 1)Веселі чобітки І молодша категорія Народна пісня
11. Глушко Лілія, м.Первомайськ 1)муз.В.Парфенюка,сл. М.Петренка, обр.Р.Цися «Коломийка»

2)УНП «Подоляночка»

І молодша категорія Народна пісня
12. Степаненко Антоніна, м.Первомайськ 1)муз.М.Ведмедері «Черевички»

2)З реп. Т.Повалій «Рідна земля»

ІІ молодша категорія Народна пісня
13. Миколюк Олександра, м.Умань 1)А.Олейнікова – Два коти І молодша категорія Естрадний вокал
14. Хімченко Валерія, смт.Маньківка 1)А.Мороз – Пісня про дідуся

2)Україночка

І молодша категорія Естрадний вокал
15. Олійник Семен,  смт.Новоархангельськ 1)Н.Май «Пісня про рибалку»

2)О.Злотник «Матроси»

І молодша категорія Естрадний вокал
16. Покотілова Таїса, смт.Голованівськ 1) муз.І.Кириліної, сл. П.Воронька «Не будь козою»

2)УНП «Коломийка»

І молодша категорія Естрадний вокал
17. Петрищенко Олександра, м.Первомайськ 1)муз та сл. І.Білика «Киця-кицюня»

2)З реп.А.Гросу «Я кохана донечка»

І молодша категорія Естрадний вокал
18. Боровська Катерина, м.Первомайськ 1)муз.А.Чешегорова, сл.В.Боровська «Ромашка»

2)Л.Соболевська «Сонячний віночок»

І молодша категорія Естрадний вокал
19. Гук Аліса, м.Христинівка 1)У нічній діброві, сл.В.Віти, муз.Е.Бриліна

2)Друже крокодил, муз.К. і М.Козинських, сл..Л.Криштопа

І молодша категорія Естрадний вокал
20. Меланіч Софія, м.Первомайськ 1)О.Матраєв «Україно-краю» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
21. Березовська Кароліна, м.Ямпіль 1)Кольорові сни

2)Свобода

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
22. Неліпович Андрій, м.Бершадь 1)Мамині очі ІІ молодша категорія Естрадний вокал
23. Тичкіна Крістіна, м.Умань 1)Л.Горова «Музика звучить» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
24. Борисенко Іван, м.Звенигородка 1)Дитяче RNB

2)Добрий ранок, Україно

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
25. Єгоян Ліана, м.Умань 1)А.Асатрян – Мама ІІ молодша категорія Естрадний вокал
26. Дмитренко Андрій, смт.Теплик 1)Світанки твої, Україно

2)Мамині очі

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
27. Летіта Вікторія, смт.Добровеличківка 1)Весела пісенька

2)Песенка Мамонтенка

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
28. Осичка Іванна, Нестеревці 1)А.Матвієнко – Дивна квітка

2)Сопілочка

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
29. Дорош Олександра, смт.Саврань 1)Н.Май «Родина»

2)Н.Май «Любіть Україну»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
30. Олійник Віталіна, смт.Новоархангельськ 1)З реп.В.Романовської «Лялька»

2)Н.Май «Любіть Україну»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
31. Усатюк Вероніка, смт.Голованівськ 1)муз.І.Кириліної, сл. П.Воронька «Засмутилось кошеня»

2)Р.Лісова «Батьківська земля»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
32. Грищенко Марія,  с.Андрієво-Іванівка 1)Україна мати

2)Ми діти світу

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
33. Якименко Єва, м.Ямпіль 1)Сльоза русалки

2)Пісня щастя

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
34. Біла Ганна, м.Ямпіль 1)Девочка из фильма

2)Полюби небо вечное

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
35. Іскра Ангеліна, м.Бершадь 1)Н.Май «Василечки»

2)О.Янушкевич «Веселкова пісня»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
36. Лосєв Назар, м.Умань 1)М.Назарець «Я маленький козак» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
37. Чабаненко Катерина, м.Умань 1)А.Ткачук «Моя земля» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
13.30-14.00 – репетиція вокалу (38-81 номери)

14.00-14.30 – нагородження інструментальна музика та вокал (І відділення)

14.30 – початок ІІ відділення

38. Дует у складі: Гарматівська Валентина та Голік Настя, с.Ладижинка 1)М.Ровенко «Дощик-музикант» І середня категорія Естрадний вокал
39. Борисова Валерія, м.Умань 1)К.Комар «Змінити все»

2)О.Єрмолов «Сегодня дождь»

І середня категорія Естрадний вокал
40. Колесник Артем, м.Первомайськ 1)А.Бойко «Мама, спасибо» І середня категорія Естрадний вокал
41. Сабліна Кіра, м.Первомайськ 1)Я.Смірнов «Мамині очі» І середня категорія Естрадний вокал
42. Гарматівська Валентина, с.Ладижинка 1)Варенички, муз.О.Семенова, сл.В.Крищенка І середня категорія Естрадний вокал
43. Сіваченко Олександра, м.Первомайськ 1)муз.М.Зарицької, сл.О.Приходько «Я хочу співати» І середня категорія Естрадний вокал
44. Махновецька Крістіна, м.Ямпіль 1)Зустріч з ангелом

2)Моя Україна

І середня категорія Естрадний вокал
45. Захарченко Вікторія, м.Христинівка 1)Н.Май «Пісня про янголів»

2)Л.Соболевська «Лети, моя пісне»

І середня категорія Естрадний вокал
46. Чорноус Богдан, смт.Голованівськ 1)муз.О.Первової-Рошки, сл. С.Александрової «Лист солдату»

2)Л.Горова «Дитячі мрії»

І середня категорія Естрадний вокал
47. Смульська Ольга, м.Умань 1)Tutti Frutti І середня категорія Естрадний вокал
48. Пастух Людмила, с.Углуватка 1)Лелеча пісня І середня категорія Естрадний вокал
49. Бойко Мілена, м.Южноукраїнськ 1)муз і сл. А.Петряшової «Свободная птица»

2)муз. М.Чертищев, сл.К.Малевская «Стала сильнее»

І середня категорія Естрадний вокал
50. Сачко Лідія, м.Южноукраїнськ 1)муз.І.Федишин, сл.В.Човник «Прошу в неба»

2)Із реп. І.Галицької «Мой каприз»

І середня категорія Естрадний вокал
51. Черновська Ольга, м.Звенигородка 1)Грай, музико, грай

2)Сопілка

І середня категорія Естрадний вокал
52. Кондратюк Руслан, м.Умань 1)І.Карабиця,Ю.Рибчинський «Пісня на добро»

2)О.Злотник,О.Вратарьов «Нам є що захищати»

І середня категорія Естрадний вокал
53. Козир Софія, м.Умань 1)Ж.Колмагорова «Восьминіг» І середня категорія Естрадний вокал
54. Добровольська Анна, м.Ватутіне 1)В.Николишина «Сльоза русалки»

2)Д.Джей «Флешлайт»

І середня категорія Естрадний вокал
55. Сполітак Максим, м.Бершадь 1)Л.Бубен «Розмалюю світ»

2)муз.В.Прихожай, сл.О.Кочегарова «Зелений гай»

І середня категорія Естрадний вокал
56. Васянович Катерина, м.Ватутіне 1)В.Дроботенко «Колиска майбуття»

2)З реп.Шакіри – Try everything

І середня категорія Естрадний вокал
57. Галета Поліна, м.Умань 1)А.Трінчер «Небо знає» І середня категорія Естрадний вокал
58. Зеленюк Альона, м.Бершадь 1)УНП «Ой сад-виноград»

2)Купальська пісня «Ой віночку»

І середня категорія Фольклор
59. Подолянська Анна, м.Звенигородка 1)Сива зозуленька

2)Я піду в далекі гори

І середня категорія Народна пісня
60. Пастух Людмила, с.Углуватка 1)Як би мені черевички І середня категорія Народна пісня
61. Ямборська Дарія, м.Звенигородка 1)Вербовая дощечка

2)Замело, завіяло

ІІ середня категорія Народна пісня
62. Швець Марта, м.Підволочиськ 1)Я.Смирнов «Мамині очі»

2)Я.Смирнов «Сальса»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
63. Кравець Артем, с.Ягубець 1)З.Красуляк «Соловейко»

2)Ю.Воронюк «Зорепад»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
64. Пастух Марія, смт.Верхнячка 1)М.Яремчук «Tick-Tock»

2)Х.Соловій «Хто, як не ти»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
65. Беля Дар’я, смт.Верхнячка 1)М.Мозговий «Материнська любов»

2)І.Поклада, Ю.Рибчинський «Тече вода»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
66. Зарва Дар’я, смт.Верхнячка 1)This world today is a mess

2)Аист на крыше

ІІ середня категорія Естрадний вокал
67. Науєвська Софія, смт.Верхнячка 1)Queen – The show must go on

2)Росте черешня в мами на городі

ІІ середня категорія Естрадний вокал
68. Стоян Вікторія, смт.Телпик 1)Змінити все

2)Журавлина доля

ІІ середня категорія Естрадний вокал
69. Полторак Вікторія, смт.Саврань 1)Н.Терещенко «Україночка»

2)І.Галицька «100%% щастя»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
70. Даудріх Андрій, м.Звенигородка 1)Не плач, тату

2)Гей, ви,козаченьки»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
71. Саркісян Анастасія, м.Звенигородка 1)Мой отец

2)Мама

ІІ середня категорія Естрадний вокал
72. Галка Інна, м.Умань 1)А.Івашина «Батькам»

2)К.Рябова «Маленький принц»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
73. Нестеренко Валерія, м.Умань 1)муз.М.Герца, сл.О.Корабель «Мамо не плач»

2)С.Тарабарова «Повертайся живим»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
74. Сенчук Софія, м.Умань 1)В.Морт «Голубка» ІІ середня категорія Естрадний вокал
75. Тиховська Вероніка, м.Умань 1)З реп.С.Роль «Планета прагне любові» ІІ середня категорія Естрадний вокал
76. Варварук Вероніка, м.Умань 1)З реп.Є.Власової «Не забувай» ІІ середня категорія Естрадний вокал
77. Алісєвич Дар’я, м.Ямпіль 1)Girl on fire

2)Очі України

ІІ середня категорія Естрадний вокал
78. Сяба Софія, м.Первомайськ 1) К.Меладзе, Д.Гольде «Дивна квітка» ІІ середня категорія Естрадний вокал
79. Дудник Наталія, м.Первомайськ 1)муз.В.Торчик, сл.С.Бояркевич «Це моя Україна» ІІ середня категорія Естрадний вокал
80. Околько Валерія, м.Первомайськ 1)М.Фадєєв «Танци на стеклах» ІІ середня категорія Естрадний вокал
81. Ізиченко Анна, м.Первомайськ 1) Ж.Колмагорова «Белая река» ІІ середня категорія Естрадний вокал
16.30 –  нагородження інструментальна музика

17.00-17.20 – репетиція вокалу (82-121 номери)

17.20 – початок ІІІ відділення

82. Костюк Валерія, м.Умань 1)УНП «Ой, у гаю при Дунаю» Старша категорія Бандура вокальна
83. Бунь Олена, м.Умань 1)муз.І.Шварца, сл.Б.Окуджави «Романс Кнігіной» Молодіжна категорія Академічний вокал
84. Парицька Анастасія, м.Умань 1)М.Римський-Корсаков – Арія Снігурочки із опери «Снігуронька»

2)Д.Вольф «Ірис»

Молодіжна категорія Академічний вокал
85. Вербовський Назар, м.Умань 1)муз.Є.Мартинова, сл. А.Дементьєва «Лебединая верность» Молодіжна категорія Академічний вокал
86. Неживляк Інна, м.Умань 1)Видно шляхи Полтавськії, М.Лисенко

2)Утоптала стежечку через яр

Молодіжна категорія Академічний вокал
87. Ансамбль «Jazz coffee», м.Умань 1)Ірина Кшевицька та Євгеній Садовий «Ходила пава»

2)Віночок українських народних пісень

Змішана категорія Хори і ансамблі
88. Дон Вікторія у супроводі ансамблю «Jazz coffee», м.Умань 1) Ірина Кшевицька та Євгеній Садовий «Ми співаєм джаз» І середня категорія Авторська пісня
89. Хомжа Аліна у супроводі ансамблю «Jazz coffee», м.Умань 1)З реп. «Один в каное» – Човен Старша категорія Естрадний вокал
90. Махновецька Марина, м.Ямпіль 1)Сірий Цісар

2)Гой да гой

Старша категорія Естрадний вокал
91. Льопко Ольга, смт. Новоархангельськ 1)Весняна з реп. «Струни серця»

2)Віночок з реп. «Струни серця»

Старша категорія Естрадний вокал
92. Коміняр Юлія, смт.Теплик 1)Планета прагне любові

2)Я бажаю

Старша категорія Естрадний вокал
93. Мандибура Назарій, м.Христинівка 1)сл.Є.Дашин, муз.В.Гриньків «Ріка життя»

2)З реп. гурту Воплі Водоплясова «Країна Мрій»

Старша категорія Естрадний вокал
94. Тріо у складі: Царук Катерина, Волосожар Анастасія та Мельніченко Анна, смт.Маньківка 1)сл.А.Бінцаровська, муз.С.Родько «Тільки ти повертайся солдате» Старша категорія Естрадний вокал
95. Облап Крістіна, м.Звенигородка 1)Je suis malade

2)Заграва

Старша категорія Естрадний вокал
96. Стасюк Юлія, м.Гайсин 1)М.Шпак «Журавлина доля»

2)Н.Валевська «Моїй Україні»

Старша категорія Естрадний вокал
97. Рибак Миколай, м.Умань 1)В.Цой «Кукушка»

2)В.Красноокий «Україна едина»

Старша категорія Естрадний вокал
98. Кравчук Анастасія, м.Умань 1)М.Мозговий «Материнська любов»
2)В.Івасюк «Червона рута»
Старша категорія Естрадний вокал
99. Пархоменко Крістіна, м.Умань 1)М.Сайрус «Wrecking Ball» Старша категорія Естрадний вокал
100. Каліновська Тетяна, м.Умань 1)В.Крищенко,В.Шабашевич «Усміхнися мені» Старша категорія Естрадний вокал
101. Погосян Діана, м.Тальне 1)Индиго

2)Мати-емігрантка

Старша категорія Естрадний вокал
102. Грищенко Дарія, с.Андрієво-Іванівка 1)Сила моя у тобі Старша категорія Естрадний вокал
103. Березовська Анна, м.Тальне 1)В чистім полі

2)Мамо

Старша категорія Естрадний вокал
104. Яковенко Вероніка, м.Умань 1)Czeslaw Niemen – Dziwny jest ten swiat Старша категорія Естрадний вокал
105. Яценко Ксенія, м.Ватутіне 1)Feeling good,обр.А.Ламберта

2)Т.Піскарьової «Мамина молитва»

Старша категорія Естрадний вокал
106. Дорогань Анна, м.Умань 1)К.Агілера «Боль» Старша категорія Естрадний вокал
107. Грищенко Дарія, с.Андрієво-Іванівка 1)Ой люлі, люлі Старша категорія Народна пісня
108. Мельник Діана, м.Гайсин 1)УНП «В місяці іюні»

2)Вітре буйний

Старша категорія Народна пісня
109. Гордійчук Ірина, смт.Голованівськ 1)Лемківська нар.пісня «Летів пташок»

2)УНП «Ой, літає соколонько»

Старша категорія Народна пісня
110. Гедзун Аліна, м.Умань 1)Кириченко- Гірка покара Молодіжна категорія Народна пісня
111. Войнаровська Альона, м.Христинівка 1)сл.Н.Козак, муз.В.Дунець «Колюче терня» Доросла категорія Народна пісня
112. Губенко Юлія, м.Умань 1)Darniere dance

2)Це не любов

Молодіжна категорія Естрадний вокал
113. Квітченко Яна, смт.Маньківка 1)М.Шеріфовіч «Молитва» Молодіжна категорія Естрадний вокал
114. Ядак Аліна, м.Умань 1)З реп.А.Іванішиної «Батькам»

2)В.Морт «Голубка»

Молодіжна категорія Естрадний вокал
115. Яловега Олександра, м.Кропивницький 1)Senza Fine

2)Знаєш як болить

Молодіжна категорія Естрадний вокал
116. Кліманська Каріна, м.Умань 1)The Hardkiss «Прірва»

2)Казка «Свята»

Молодіжна категорія Естрадний вокал
117. Перенчук Людмила, м.Умань 1)Т.Тернер – The best

2)К.Скрябін – Спи собі сама

Молодіжна категорія Естрадний вокал
118. Шевченко Влада, м.Умань 1)С.Даценко «В чистім полі» Молодіжна категорія Естрадний вокал
119. Гудзенко Вікторія, с.Білашки 1)Україна

2)Мамина калина

Доросла категорія Естрадний вокал
120. Левицька Олена, с.Білашки 1)Свіча

2)Небесна сотня

Доросла категорія Естрадний вокал
121. «Бахтале рома», м.Христинівка 1)Ратя калёна Доросла категорія Циганська пісня
19.50 – нагородження вокал
up_btn