triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Вокал

ПРОГРАМА – ВОКАЛ

Репериція з 14.00 Початок о 15.00 (приблизно)

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
1. Георгій Лашко, м.Черкаси 1)В.Сюткін «Как жаль» Доросла категорія Естрадний вокал
2. Вокально-хореографічна студія «Чайка» «Народний художній колектив», м.Запоріжжя 1)Болгарська народна пісня «Коладе, ладе» (а’cappella)

2)УНП «Сіяв мужик просо»

Змішана категорія Хори та ансамблі
3. Гурт «Зозуленька», м.Черкаси 1)Л.Горова «Синьоока дівчина»

2)Г.Арлен, Е.Харбург «Somewhere over the rainbow»

Змішана категорія Хори та ансамблі
4. Студія естрадного вокалу «Ліга співу», м.Ватутіне 1)муз.О.Албула, сл.Д.Ем «Любов свята»

2)Ш.Акіолі «Просто», перек. О.Матвійчук за мотивами пісні «Ai Se Eu Te Pegu»

Змішана категорія Хори та ансамблі
5. Вокальний ансамбль «Perlyna&freedom», м.Черкаси 1)Авторська пісня «Твій шанс», сл.Н.Лістрова, муз.Н.Комарова, аранж.Л.Бублей Змішана категорія Хори та ансамблі
6. Гречана Діана, м.Черкаси 1)В.Моцарт, Я.Кренців «Туга за весною»

2)І.Білик «Киця-кицюня»

ІІ молодша категорія Академічний вокал
7. Шлончак Аліса, м.Черкаси 1)сл.Н.Саксонської, муз.С.Агабабова «Лесной бал» І середня категорія Академічний вокал
8. Теслюк Анна, м.Черкаси 1)Цветы

2) Відлітають журавлі, муз.М.Ведмедері, сл.Іванової

І середня категорія Академічний вокал
9. Коршикова Карина, м.Запоріжжя 1)Т.Кароль «Намалюю тобі зорі»

2)УНП «За городом кози пасла»

ІІ середня категорія Академічний вокал
10. Дащук Олександр, м.Черкаси 1)Ой ти дівчина зарученая ІІ середня категорія Академічний вокал
11. Завгородня Поліна, м.Кропивницький 1)УНП в обр.О.Сандлера «Ой джигуне, джигуне»

2)Г.Портнов «Куплети няні» із оперети «Посміхнись, Свєта»

ІІ середня категорія Академічний вокал
12. Бурлакова Валерія, м.Черкаси 1)Ф.Мендельсон – Suleika ІІ середня категорія Академічний вокал
13. Голубєва Карина, м.Кропивницький 1)Т.Джордані – Арія Caro mio ben

2)Н.Римський-Корсаков «Не ветер вея с высоты»

Старша категорія Академічний вокал
14. Веліханова Заріна, м.Черкаси 1)Арія Лауреати із опери Дж.Скіпкі, муз.Д.Пуччіні

2) «Журавка», муз.О.Білаш, сл.В.Юхимович

Старша категорія Академічний вокал
15. Гусаченко Микита, м.Черкаси 1)Солом’яний бриль І молодша категорія Народна пісня
16. Аверіна Аріна, Чорнобаївка 1)Н.Багмут «Молитва за Україну» І молодша категорія Дебют
17. Мартиненко Єлизавета, м.Сміла 1)Пісня про матусю ІІ молодша категорія Дебют
18. Заболотня Софія, м.Сміла 1)Фея моря ІІ молодша категорія Дебют
19. Гунченко Марія, м.Сміла 1)Лето ІІ молодша категорія Дебют
20. Криниця Дарина, м.Сміла 1)Капелюшок кольоровий

2)Ай, будет круто

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
21. Коврик Марія, м.Сміла 1)Зозуленька ІІ молодша категорія Естрадний вокал
22. Ковтун Марія, м.Сміла 1)Я тобі посію біля хати ІІ молодша категорія Естрадний вокал
23. Шульга Денис, с.Мошни 1)Диво-осінь, муз.А.Олейнікова, сл.Л.Ратич

2)Гра в сніжки, Н.Вересокіна

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
24. Моховик Кіріл, м.Сміла 1)Гусарська балада

2)Ой чий то кінь стоїть

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
25. Борона Богдан, м.Сміла 1)Хочу жити без війни

2)Осінь на порозі

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
26. Майборода Оксана, м.Сміла 1)Загадковий світ

2)Капай дощику

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
27. Аверіна Анастасія, смт.Чорнобай 1)Н.Савко «Гей,гей,Україно»

2)Н.Шакун,А.Карпенко «Моя Україна»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
28. Філяєва Маргарита, м.Черкаси 1)Imagine

2)On ecrit sur les murs

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
29. Денисенко Ліна, с.Мошни 1)Л.Соболевська «Сонячний віночок»

2)Н.Май «Україна мила»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
30. Могильникова Єлизавета, м.Черкаси 1)Мій світ

2)Should I stay

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
31. Шевченко Дар’я, м.Черкаси 1)М.Філозоп «Кольорові сни»

2)Н.Май «Зима красуня»

ІІ молодша категорія Естрадний вокал
32. Гусаченко Єлизавета, м.Черкаси 1)Наш рідний край І середня категорія Естрадний вокал
33. Смикалова Надія, м.Канів 1)Мій світ

2)Місто спить

І середня категорія Естрадний вокал
34. Добровольська Анна, м.Ватутіне 1)Д.Філіпс «California dreamin»

2)В.Родько «Молода Україна»

І середня категорія Естрадний вокал
35. Кожевников Єгор, м.Сміла 1)Щедрик І середня категорія Естрадний вокал
36. Самойлова Аліна, м.Черкаси 1)Гаї шумлять, П.Тичина

2)Рано-рано

І середня категорія Естрадний вокал
37. Кудашева Софія, м.Сміла 1)Белая река І середня категорія Естрадний вокал
38. Парначова Станіслава, м.Черкаси 1)Н.Май «Казкові сни»

2)Н.Май «Дощик»

І середня категорія Естрадний вокал
39. Криворучко Поліна, м.Сміла 1)Світ належить мені

2)Квітка розмарія

І середня категорія Естрадний вокал
40. Кара Ангеліна, м.Черкаси 1)Stones

2)Diamond

І середня категорія Естрадний вокал
41. Корнієнко Поліна, м.Черкаси 1)Голубка

2)Подивись в синю вись

І середня категорія Естрадний вокал
42. Новікова Софія, м.Черкаси 1)Н.Саух «Ранок» І середня категорія Естрадний вокал
43. Вокін Ігор, м.Черкаси 1)А.Лучанко «Небо падає»

2)Папауте

І середня категорія Естрадний вокал
44. Калініна Єлизавета, м.Черкаси 1)Б.Гірський «Пісня-молитва»

2) «Роси,роси,дощику Ярину»

І середня категорія Естрадний вокал
45. Грибенко Аліна, м.Канів 1)Тече вода

2)Посміхнися мені

І середня категорія Естрадний вокал
46. Вовченко Софія, м.Черкаси 1)Tones and I – Dance Monkey І середня категорія Естрадний вокал
47. Короп Аліна, м.Сміла 1)В калиновім лісі

2)Ой полечко поле

І середня категорія Народний вокал
48. Шмідт Ксенія, м.Запоріжжя 1)муз.О.Семенова, сл.В.Крищенка «Вареники»

2)Білоруська нар.пісня «Саука ды Грышка»

І середня категорія Народний вокал
49. Лемак Олександра,  Чорнобаївка 1)С.Толмачова «Весняний джаз» І середня категорія Джазовий вокал
50. Короп Аліна, м.Сміла 1)Ти до мене не ходи

2)Тень твоей улыбки

І середня категорія Джазовий вокал
51. Скочок Поліна, м.Черкаси 1)О.Янушкевич, М.Ясакова «Канікули»

2)Н.Май «З Новим роком, Україна»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
52. Хлівна Аліна, м.Сміла 1)Н.Валевська – Мир над Україною ІІ середня категорія Естрадний вокал
53. Колмакова Анжеліка, м.Сміла 1)Искала ІІ середня категорія Естрадний вокал
54. Набок Софія, м.Сміла 1)Простая песня ІІ середня категорія Естрадний вокал
55. Дащук Олександр, м.Черкаси 1)Н.Май – Зима ІІ середня категорія Естрадний вокал
56. Дуда Олексій, м.Черкаси 1)Добрий ранок, Україно! ІІ середня категорія Естрадний вокал
57. Черняк Вікторія, с.Мошни 1)Почни з себе

2)О.Самойдюк «Мова єднання»

ІІ середня категорія Естрадний вокал
58. Татарінова Поліна, м.Черкаси 1)Dusk till dawn

2)Пісня сміливих дівчат

ІІ середня категорія Естрадний вокал
59. Караван Влада, м.Черкаси 1)Човен

2)Почни з себе

ІІ середня категорія Естрадний вокал
60. Дует у складі: Шемшур Артем та Шемшур Мар’яна, м.Черкаси 1)Небо

2)Маленький хлопчик

Змішана категорія Естрадний вокал
61. Веліханова Заріна, м.Черкаси 1)Х.Соловій «Хто як не ти»

2)К.Агілера «Hurt»

Старша категорія Естрадний вокал
62. Гонза Христина, м.Черкаси 1)Ромео і Джульєтта

2)Плакала

Старша категорія Естрадний вокал
63. Михновська Аміна, смт.Чорнобай 1)Відкрий серце

2)Повір у казку

Старша категорія Естрадний вокал
64. Піддубна Вікторія, Чорнобаївка 1)Обр. УНП «Ой лю-лю» Старша категорія Естрадний вокал
65. Андрюшкіна Ірина, м.Кропивницький 1)Іларія «Світ мій ясний»

2)Р.Квінт, П.Мага, «Мир над Україною»

Старша категорія Естрадний вокал
66. Селезень Євгеній, м.Сміла 1)Л.Агутин «На сиреневой луне» Старша категорія Естрадний вокал
67. Корнієнко Анастасія, м.Черкаси 1)Мадонна «Ghosttown» Старша категорія Естрадний вокал
68. Грибенко Галина, м.Канів 1)Буду я

2)My heart will go on

Старша категорія Естрадний вокал
69. Дєдюхіна Вікторія, м.Черкаси 1)Красива весна, К.Бужинська Старша категорія Естрадний вокал
70. Коваленко Тетяна, м.Черкаси 1)Де ти тепер

2)Try Everything

Старша категорія Естрадний вокал
71. Веліханова Заріна, м.Черкаси 1)G.Gershwin «Summertime»

2)Д.Хокінс «I put a spell on you»

Старша категорія Джазовий вокал
72. Шевчук Анжеліка, м.Черкаси 1)Something new

2)I got rhythm

Молодіжна категорія Джазовий вокал
73. Зозуля Дмитро, м.Черкаси 1)Spanish Eyes

2)Amarillo

Молодіжна категорія Естрадний вокал
74. Ковба Олександр, смт.Чорнобай 1)Тимчасовий релакс

2)Край

Молодіжна категорія Естрадний вокал
75. Шевчук Анжеліка, м.Черкаси 1)Назавжди

2)Леля

Молодіжна категорія Естрадний вокал
up_btn