triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Театр

ПРОГРАМА – Театр

РЕПЕТИЦІЯ З 8.00-9.00   ПОЧАТОК О 9.00

Колектив Назва номеру Категорія Номінація
1. Пашко Аполлінарія, м.Вараш 1)Г.Черінь «Найкращих десять слів»

2)П.Глазовий «Куца фенька»

Молодша категорія Театральне мистецтво
2. Гресько Анастасія, м.Вінниця 1)П.Глазовий – Гуморески Молодша категорія Театральне мистецтво
3. Власюк Ілля, м.Вінниця 1)Гумореска П.Глазового «Про культуру та халтуру» Середня категорія Театральне мистецтво
4. Дзюбак Олександр, м.Вінниця 1)А.Гарматюк «Нерви»

2)А.Гарматюк «Монета»

Середня категорія Театральне мистецтво
5. Коваль Дарина, м.Вінниця 1)П.Глазовий «Босий студент»

2)А.Гарматюк «Жінчина загадка»

Середня категорія Театральне мистецтво
6. Дует у складі: Доценко Поліна та Бєлясник Вероніка, м.Шостка 1)О.Вишня «От у нас на хуторі» Середня категорія Театральне мистецтво
7. Дует у складі: Григорчук Вероніка та Григорчук Валерія, м.Вінниця 1)Гумористична мініатюра «Кумасеньки» Середня категорія Театральне мистецтво
8. Раковський Ярослав, м.Переяслав-Хмельницький 1)Шолом-Алейхем «Хлопчик Мотл» (уривок з повісті) Середня категорія Театральне мистецтво
9. «Зразковий художній колектив» театр «Дзеркало», м.Шостка 1)О.Вишня «Берлінські музеї» Середня категорія Театральне мистецтво
10. Дует у складі: Білик Євгеній та Чернега Валентина, м.Вінниця 1)Л.Українка – уривок з драми-феєрії «Лісова пісня» – сцена Лукаша та Мавки Середня категорія Театральне мистецтво
11. «Зразковий художній колектив» театр «Дзеркало», м.Шостка 1)О.Вишня «Ох, і лікували нас» Середня категорія Театральне мистецтво
12. Тодосійчук Анна, м.Вінниця 1)В.Шекспір «Ромео і Джульєтта» – монолог Джульєтти перед вживанням смертельно-сонного еліксиру Середня категорія Театральне мистецтво
13. Арт-студія «Дійство», м.Жмеринка

 

1)Соціальна вистава «Дар життя» Змішана категорія Театральне мистецтво
14. Вінницька дитяча школа мистецтв «Вишенька», Відділ театрального мистецтва, Учні 1-го класу 1)Зримий вірш «Пані здавала в багаж» Змішана категорія Театральне мистецтво
15. Дует у складі: Фурсов Глєб та Загика Дар’я, м.Вінниця 1)М.Старицький – уривок з п’єси «За двома зайцями» – сцена Голохвастова та Проні на прогулянці Змішана категорія Театральне мистецтво
16. Гутянко Дарина, м.Шостка 1)О.Вишня «Комунальна квартира» Старша категорія Театральне мистецтво
17. Пашко Ангеліна, м.Вараш 1)Л.Легостаєва «Дві душі»

2)Л.Костенко «Пісенька з варіаціями»

Старша категорія Театральне мистецтво
18. «Зразковий художній колектив» театр «Дзеркало», м.Шостка 1)О.Вишня «Вечорниці» Старша категорія Театральне мистецтво
19. Соболєва Варвара, с.Троїцько-Сафонове 1)До українців

2)Найкращих 10 слів

Молодіжна категорія Театральне мистецтво

 

up_btn