triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Театр

8 грудня ПРОГРАМА – І ВІДДІЛЕННЯ
Репетиція з 8.00 початок о 9.00

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
1. Шевчук Марія, м.Бершадь 1)Д.Кабалевський «Клоуни» ІІ молодша категорія фортепіано
2. Качан Ніколай, м.Бершадь 1)М.Трубай «Спогади-роздуми» ІІ середня категорія труба
3. Лиманська Світлана, м.Бершадь 1)Н.Рота «Час для нас» Старша категорія фортепіано
4. Сполітак Володимир, м.Бершадь 1)Н.Май «Пісня про рибалку» І молодша категорія Дебют
5. Чечельницька Соломія, м.Бершадь 1)А.Гнатишак «Віночок» І молодша категорія Естрадний вокал
6. Неліпович Андрій, м.Бершадь 1)В.Шевченко «Українські козаки» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
7. Полятичко Аполінарія, м.Бершадь 1)Н.Май «Рушничок» ІІ молодша категорія Естрадний вокал
8. Сполітак Максим, м.Бершадь 1)Л.Бубон «Розмалюю світ» І середня категорія Естрадний вокал
9. Ховко Анастасія, м.Сміла 1)В.Новомирова – вірш «Україна»

2)П.Глазовий – гумореска «Бобик»

І молодша категорія Театральне мистецтво
10. Мельник Радомир, м.Сміла 1)Козацька спадщина

2)П.Ребро – гумореска «Що треба для щастя»

ІІ молодша категорія Театральне мистецтво
11. Судак Захар, м.Сміла 1)В.Сінаєвська – вірш «Летять у небі дикі гуси»

2)І.Шпичка – байка «Омела»

І середня категорія Театральне мистецтво
12. Ховко Михайло, м.Сміла 1)Головні вимоги до того, хто вступає до Коша Запорожського

2)П.Глазовий – гумореска «Балакучий Пилип»

І середня категорія Театральне мистецтво
13. Селезень Марія, м.Сміла 1)Монолог «Голос тихої безодні» Н.Неждана ІІ середня категорія Театральне мистецтво
14. Нечай Богдана, м.Сміла 1)Т.Шевченко – вірш «І мертвим і живим, і не народженим»

2)П.Глазовий – гумореска «Про красу і силу»

Старша категорія Театральне мистецтво
15. Моцак Ангеліна, м.Сміла 1)До героя

2)П.Глазовий – гумореска «Скромність»

Старша категорія Театральне мистецтво
16. Мироненко Едуард, м.Сміла 1)Т.Шевченко «Мені однаково»

2)П.Глазовий – гумореска «Змія»

Старша категорія Театральне мистецтво
up_btn