ПРОГРАМА – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА
9.00 – початок конкурсу
№ | Соліст, колектив | Назва номеру | Категорія | Номінація |
1. | Простибоженко Маргаріта, м.Черкаси | 1)Л.Шукайло «Вічний рух»
2)Н.Ган «Роздум» |
І молодша категорія | скрипка |
2. | Дідик Дарина, м.Черкаси | 1)М.Соколовський «Сільський танок»
2)П.Молленхауєр «Юнак Паганіні» |
І молодша категорія | скрипка |
3. | Абінякіна Анастасія, м.Чорнобаївка | 1)УНП «Веселі гуси» обр.Л.Лисенко | І молодша категорія | бандура |
4. | Гусар Аміна, м.Чорнобаївка | 1)сл.Куліш-Зінківська, муз.М.Ведмедері «В гості до мишки» | ІІ молодша категорія | бандура вокальна |
5. | Тишнюк Дмитро, м.Черкаси | 1)А.Классен «Марш»
2)І.Беркович «Етюд» ля-мінор |
І молодша категорія | фортепіано |
6. | Рябова Марія, м.Черкаси | 1)Ю.Щуровський «Український танець» 2)М.Шмідт «Сонатина» a-dur |
І молодша категорія | фортепіано |
7. | Стрілець Дарія, м.Черкаси | 1)М.Тарапатова – Варіації на тему УНП «Ой ти, дівчина заручена»
2)А.Роулі «В країні гномів» |
І молодша категорія | фортепіано |
8. | Дует у складі: Павлова Маргарита та Шевченко Дар’я, м.Черкаси | 1)В.Солянников «Клоуни»
2)Ю.Шинкаренко «Жирафа» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
9. | Чудна Марія, м.Звенигородка | 1)М.Ліхіх «Перше побачення»
2)Г.Телеман «Модерато» до мінор |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
10. | Кривобабко Ксенія, м.Канів | 1)І.Павлик «Осінній листок» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
11. | Панчук Валерія, м.Канів | 1)Г.Классен «Ледачий кіт» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
12. | Ольховська Аніта, м.Канів | 1)Павлик «Лебідь» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
13. | Пузько Іван, м.Черкаси | 1)Д.Кабалевський «Клоуни»
2)І.Беркович «Етюд» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
14. | Венець Кароліна, м.Черкаси | 1)І.Шамо «Скерцо»
2)О.Тимошенко «Лебідь» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
15. | Фартуня Валерія, м.Черкаси | 1)М.Скорик «Естрадна п’єса» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
16. | Галета Тимофій, м.Черкаси | 1)О.Роулі «У країні гномів»
2)К.Черні «Етюд ре-мажор» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
17. | Наталуха Єлізавета, м.Черкаси | 1)Ю.Щуровський «Шарманка»
2)В.Селіванов «Жарт» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
18. | Шмиголь Владислав, м.Черкаси | 1)І.Бах «Маленька прелюдія c-moll»
2)С.Рахманінов «Італійська полька» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
19. | Свиридов Андрій, м.Кропивницький | 1)В.Гіллок «Фламенко»
2)П.Чайковський «Нянина казка» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
20. | Жуковець Роза, м.Черкаси | 1)Ф.Бургмюллер «Повернення» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
21. | Остапенко Аліна, м.Черкаси | 1)М.Сліванський «Легкий концерт №2» ІІ, ІІІ ч. | ІІ молодша категорія | фортепіано |
22. | Пахолюк Марія, м.Черкаси | 1)H.Klassen – Eskimo-tans | ІІ молодша категорія | фортепіано |
23. | Савковська Людмила, м.Черкаси | 1)В.Косенко «Петрушка» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
24. | Азізов Андрій, м.Черкаси | 1)С.Майкапар «Тарантела»
2)Ф.Бургмюллер «Балада» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
25. | Степаненко Дар’я, м.Кропивницький | 1)С.Бахарєв «Том і Джері»
2)Ф.Ріхтер «Менует» d-moll |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
26. | Головченко Діана, м.Черкаси | 1)Ю.Щуровський – Токката | ІІ молодша категорія | фортепіано |
27. | Александров Дмитро, м.Черкаси | 1)П.Чайковський «Марш дерев’яних солдатиків»
2)І.Бах «Дванадцять маленьких прилюдій» №3 |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
28. | Щербина Анна, м.Звенигородка | 1)В.Берлін «В країні гномів»
2)Д.Кабалевський «Вальс» |
ІІ молодша категорія | фортепіано |
29. | Демиденко Поліна, м.Черкаси | 1)Н.Торопова «Мі-вальсик» | ІІ молодша категорія | фортепіано |
30. | Горецька Софія, м.Черкаси | 1)А.Калашник «Старовинний годинник»
2)обр.О.Олійник УНП «Кину кужіль» |
ІІ молодша категорія | бандура |
31. | Дьомінова Вікторія, м.Черкаси | 1)Варіації на тему УНП, обр.Н.Курило «Як би мені черевики»
2)Н.Солдатенко – Прелюдія, ред.Л.Міндзюк |
ІІ молодша категорія | бандура |
32. | Петросян Ани, м.Звенигородка | 1)Б.Міхеєв «Весела полька»
2)В.Сурцуков «Юний ковбой» |
ІІ молодша категорія | домра |
33. | Клименко Валерія, м.Звенигородка | 1)М.Товпеко «Бурлеска»
2)Є.Поплянова «Божа коровка» |
ІІ молодша категорія | домра |
34. | Підлісняк Юлія, м.Звенигородка | 1)Д.Крамер «Пісенька ковбоя»
2)В.Купревич «Подорож в Мосальськ» |
ІІ молодша категорія | домра |
35. | Ткаченко Аміна, м.Черкаси | 1)А.Гедіке «Заинька»
2)М.Гулінська «Я в модних черевичках» |
ІІ молодша категорія | домра |
36. | Сидорова Поліна, м.Черкаси | 1)М.Гулінська «Платтячко в горошок» 2) М.Гулінська «Я в модних черевичках» |
ІІ молодша категорія | домра |
37. | Колосов Ілля, м.Черкаси | 1)Рос.нар.пісня «Зайчик, ти, зайчик» обр.Р.Рустамова
2)Д.Кабалевський «Маленька полька» |
ІІ молодша категорія | домра |
38. | Каверзіна Анастасія, м.Черкаси | 1)М.Гулінська «Я в модних черевичках»
2)М.Гулінська «Бузок» |
ІІ молодша категорія | домра |
39. | Гідіна Анна, м.Черкаси | 1)М.Римський-Корсаков «Я на камушке сижу»
2)М.Гулінська «Бузок» |
ІІ молодша категорія | домра |
40. | Дует у складі: Шершень Анна та Гаско Анна, м.Черкаси | 1)А.Вівальді – Концерт до мажор І ч.
2)В.Стеценко «Дівчина кохана» |
ІІ молодша категорія | скрипка |
41. | Павлюк Ванесса, м.Черкаси | 1)Ц.Еспейо «Тіроський танок»
2)Т.Массон «Бугі» |
ІІ молодша категорія | скрипка |
42. | Фенюк Аріна, м.Черкаси | 1)Ш.Беріо «Арія і варіації №14»
2)Ф.Дюваль «Каскад» |
ІІ молодша категорія | скрипка |
43. | Симеліт Марія, м.Золотоноша | 1)П.Терпелюк «Гуцульшина»
2)А.Вівальді «Концерт ля-мінор» |
ІІ молодша категорія | скрипка |
44. | Простибоженко Андрій, м.Черкаси | 1)С.Рахманінов – Полька
2)Н.Леві – Тарантелла |
ІІ молодша категорія | скрипка |
45. | Шершень Анна, м.Черкаси | 1)А.Вівальді – Концерт ля мінор І ч
2)Ф.Крейслер «Маленький віденський марш» |
ІІ молодша категорія | скрипка |
46. | Гаско Анна, м.Черкаси | 1)О.Кравчук «Гумореска»
2)А.Вівальді – Концерт лі-мінор ІІ-ІІІ ч. |
ІІ молодша категорія | скрипка |
47. | Яніна Каміла, м.Черкаси | 1)Чешська народна пісня «Багатий наречений»
2)В.Калінніков «Журавель» |
ІІ молодша категорія | віолончель |
48. | Простибоженко Ілля, м.Черкаси | 1)Л.Бетховен «Контрданс»
2)В.Моцарт «Весняна пісня» |
ІІ молодша категорія | віолончель |
49. | Ткаченко Ростислав, м.Шпола | 1)А.Варфоломеєв «Циганочка» | ІІ молодша категорія | гітара |
50. | Стецюк Назар, м.Чорнобаївка | 1)Ю.Шинкаренко «В замку плакала принцеса»
2)Лісові розбійники |
І середня категорія | гітара |
51. | Збризький Назар, м.Шпола | 1)А.Бандерас «Пісня Маріаччі» | І середня категорія | гітара |
52. | Повторейко Денис, м.Звенигородка | 1)О.Вінницький «Маленький ковбой»
2)О.Копенков «На привозі» |
І середня категорія | гітара |
53. | Кобзаренко Іванна, м.Кропивницький | 1)Д.Вандерс «Іспанський танець»
2)Т.Тіссеренд «Акварель» |
І середня категорія | гітара |
54. | Русін Максим, м.Кропивницький | 1)О.Віницький «Бабусина скринька»
2)Ф.Моліно «Модерато» |
І середня категорія | гітара |
55. | Фартуня Кирило, м.Черкаси | 1)Ф.Манісетті «Вечір в Венеції»
2)М.Каркассі – Варіації на тему швейцарської пісні |
ІІ середня категорія | гітара |
56. | Лагода Роман, м.Звенигородка | 1)В.Єрзунов «Шоро»
2)О.Вінницький «Подружка» |
ІІ середня категорія | гітара |
57. | Ткаченко Віталій, м.Черкаси | 1)Ф.Таррега «Мазурка»
2)А.Сіхра – Варіації на тему нар.пісні «Листок осінній» |
ІІ середня категорія | гітара |
58. | Байдук Яків, м.Звенигородка | 1)О.Копенков «Бувають сонячними дні»
2)О.Копенков «Неоромантична соната» |
ІІ середня категорія | гітара |
59. | Коваленко Ілля, м.Ватутіне | 1)Х.Мартинес Сарасате «Самба»
2)О.Затинченко «Тетянин день» |
ІІ середня категорія | гітара |
60. | Заворотнюк Анастасія, м.Кропивницький | 1)О.Іванов-Крамський «Елегія»
2)А.Бойко «Рондо» |
ІІ середня категорія | гітара |
61. | Попсуй Тихон, м.Звенигородка | 1)О.Копенков «Рондо»
2)Б.Штайнман «Румба» |
ІІ середня категорія | гітара |
62. | Блискавка Віталій, м.Звенигородка | 1)О.Копенков «Їхали цигани»
2)О.Копенков «Вечірній бриз» |
ІІ середня категорія | гітара |
63. | Дует у складі: Скринник Аріна та Венець Кароліна, м.Черкаси | 1)К.Ховард «Чарльстон»
2)О.Тимошенко «Відблиски вальсу» |
Змішана категорія | фортепіано |
64. | Басиста Олександра, м.Черкаси | 1)Варіації на тему УНП «Налетіли журавлі»
2)Сніжинки |
І середня категорія | Юний композитор |
65. | Дует у складі: Разінкіна Софія та Осадча Дарина, м.Черкаси | 1)А.Морозов «Полька»
2)Л.Фуджи «Вальс осіннього листя» |
І середня категорія | фортепіано |
66. | Іващенко Віталіна, м.Черкаси | 1)О.Гедіке «Етюд»
2)В.Косенко «Дощик» |
І середня категорія | фортепіано |
67. | Шульга Анастасія, м.Черкаси | 1)Л.Моцарт «Рондо в турецькому стилі»
2)Ф.Мендельсон «Осіння пісня» |
І середня категорія | фортепіано |
68. | Рідченко Каріна, м.Черкаси | 1)Е.Гріг «Поетична картинка» | І середня категорія | фортепіано |
69. | Басиста Олександра, м.Черкаси | 1)П.Захаров «Allegro Brilliante»
2)Ю.Щуровський «Елегія» |
І середня категорія | фортепіано |
70. | Мисник Зоряна, м.Звенигородка | 1)Л.Шукайло «Рондо»
2)Г.Беренс «Етюд» соль мінор |
І середня категорія | фортепіано |
71. | Блискавка Діана, м.Звенигородка | 1)О.Гончарук «Клоунада»
2)Д.Скарлатті «Соната» І ч. A-dur |
І середня категорія | фортепіано |
72. | Похилюк Олександра, м.Звенигородка | 1)А.П’яццола – Танго «Invierno porteno»
2)А.Корнеллі «Прелюдія» мі мінор |
І середня категорія | фортепіано |
73. | Глухов Олександр, м.Черкаси | 1)Р.Глієр «Прелюдія» ре-бемоль мажор
2)М.Скорик «Жартівлива п’єса» |
І середня категорія | фортепіано |
74. | Чепурний Тимофій, с.Мошни | 1)К.Лешгорн «»Етюд» | І середня категорія | фортепіано |
75. | Веляєва Марія, с.Мошни | 1)М.Клименті – Сонатина, тв.37 №1 | І середня категорія | фортепіано |
76. | Павленко Єлизавета, м.Звенигородка | 1)Р.Лісова «Романс»
2)П.Захаров «Сінематограф» |
І середня категорія | фортепіано |
77. | Бондаренко Анастасія, м.Звенигородка | 1)Ф.Ліст – Етюд ля мінор
2)С.Джоплін, обр.Біскупської «Кленовий листок» |
І середня категорія | фортепіано |
78. | Ялинська Ольга, м.Звенигородка | 1)Й.Гайдн –Соната ре мажор І ч.
2)О.Бордюгова «До-сі-мі» (експромт) |
І середня категорія | фортепіано |
79. | Степанова Дар’я, м.Черкаси | 1)Б.Кравченко – Марш
2)П.Чайковський – Німецька пісенька |
І середня категорія | фортепіано |
80. | Скринник Аріна, м.Черкаси | 1)О.Гедіке «П’єса»
2)П.Чайковський «Камаринська» |
І середня категорія | фортепіано |
81. | Федоренко Дарина, м.Черкаси | 1)Г.Без’язичний «Русалка»
2)К.Черні-Г.Гермер – Етюд c-dur |
І середня категорія | фортепіано |
82. | Огілько Аліса, м.Черкаси | 1)Г.Беренс «Етюд» тв.88 №28 соль мінор
2)Ю.Щуровський – Елегія |
І середня категорія | фортепіано |
83. | Кондратенко Аріна, м.Черкаси | 1)С.Нікітін – Вальс нічних ельфів
2)В.Моцарт – Хліб з маслом |
І середня категорія | фортепіано |
84. | Нагорна Надія, м.Черкаси | 1)А.Градескі «Морозиво»
2)А.Косілова «Зозуля» |
І середня категорія | фортепіано |
85. | Кравченко Катерина, м.Черкаси | 1)Р.Хейф «Біля пам’ятника герою»
2)Г.Без’язичний «Русалка» |
І середня категорія | фортепіано |
86. | Хіврич Лада, м.Черкаси | 1)П.Чайковський «Камар» | І середня категорія | фортепіано |
87. | Соляник Марія, м.Черкаси | 1)О.Білаш «Баркарола» | І середня категорія | фортепіано |
88. | Кепяшева Вероніка, м.Черкаси | 1)Р.Вандалл «Водоспад» | І середня категорія | фортепіано |
89. | Новікова Софія, м.Черкаси | 1)П.Захаров – Токата. Прелюдія c-moll | І середня категорія | фортепіано |
90. | Бистрова Вероніка, м.Черкаси | 1)Ф.Ліст – Етюд ре-мінор, соч. 1 №4 | І середня категорія | фортепіано |
91. | Здор Аліна, м.Черкаси | 1)М.Парцхаладзе «Танок»
2)Г.Беренс «Етюд» |
І середня категорія | фортепіано |
92. | Дует у складі: Гайворонська Дар’я та Аксу Ясміна, м.Черкаси | 1)Л.Гоббартс «Трамвай-галоп»
2)В.Азарашвілі «Вальс» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
93. | Тищенко Марія, м.Черкаси | 1)Ф.Бургмюллер «Agitato» | ІІ середня категорія | фортепіано |
94. | Гусінська Марія, с.Мошни | 1)О.Личкіна «Почуття» | ІІ середня категорія | фортепіано |
95. | Жирна Росана, с.Мошни | 1)Д.Кабалевський – Токатина, тв.27, №12 | ІІ середня категорія | фортепіано |
96. | Доценко Галина, м.Черкаси | 1)Ю.Корнаков – Самотній клоун
2)В.Моцарт – Турецький марш |
ІІ середня категорія | фортепіано |
97. | Аксу Ясміна, м.Черкаси | 1)Л.Жульєва – Концертна п’єса «Косарі»
2)В.Коровіцин «Таємничий світ дзеркал» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
98. | Діхтяр Ксенія, м.Черкаси | 1)І.Бах – Двоголосна інвенція до-мажор
2)К.Сорочинський «Українські візерунки» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
99. | Ахмедова Аріна, м.Черкаси | 1)І.Мохначьова «За околицею»
2)М.Степаненко – Прелюдія a-moll |
ІІ середня категорія | фортепіано |
100. | Зайцева Аліна, м.Черкаси | 1)Е.Гріг «Весною»
2)Е.Накада «Швидкий рух» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
101. | Солодка Інна, м.Канів | 1)Е.Гріг «Поетична картинка» | ІІ середня категорія | фортепіано |
102. | Сухановська Марина, м.Черкаси | 1)В.Моцарт – Соната f-dur І ч.
2)К.Черні – Етюд №17 тв.740 a-moll |
ІІ середня категорія | фортепіано |
103. | Гудзь Богдан, м.Черкаси | 1)Ф.Шопен «Забутий Вальс»
2)К.Дебюссі «Маленьке негреня» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
104. | Осіпова Єлизавета, м.Черкаси | 1)Є.Григ «Поетична картинка» | ІІ середня категорія | фортепіано |
105. | Воскобій Марія | 1)М.Шмітц – Джазова інвенція a-moll
2)М.Калачевський «Романс» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
106. | Панімаш Ірина, м.Черкаси | 1)Ф.Шопен – Етюд №12 ор.25 | ІІ середня категорія | фортепіано |
107. | Павлик Тимофій, м.Черкаси | 1)А.Лешгорн «Етюд»
2)С.Рахманінов «Італійська полька» |
ІІ середня категорія | фортепіано |
108. | Красножан Анастасія, м.Черкаси | 1)Ю.Щуровський «Токата»
2)Г.Герц – Етюд до мажор |
ІІ середня категорія | фортепіано |
109. | Дует у складі: Кассем Анна-Аіда та Кассем Маріам, с.Мошни | 1)І.Фролов «Шутка-сувенір»
2)Х.Кузняк «Vabank» |
Змішана категорія | фортепіано |
110. | Тищенко Марія, м.Черкаси | 1)К.Бом «Безперервний рух» | ІІ середня категорія | ксилофон |
111. | Руслякова Поліна, м.Черкаси | 1)О.Герасименко – фантазія на тему щедрівки «Ой сивая зозуленька»
2)Р.Лісова «Варто спробувати» |
І середня категорія | бандура |
112. | Рудницька Аліна, м.Кропивницький | 1)Н.Май «Колискова матусі»
2)О.Горобченко «Золотавий промінь» |
І середня категорія | бандура |
113. | Панченко Анна, м.Черкаси | 1)Варіації на тему УНП, обр.Н.Курило «Ой я в лісі колина»
2)Регтайм П.Бельський, перек.І.Маєвської |
І середня категорія | бандура |
114. | Волошина Дар’я, м.Кропивницький | 1)О.Горобченко «Розмальований світ»
2)Н.Май «Солов’ї» |
І середня категорія | бандура |
115. | Федоляк Ксенія, м.Кропивницький | 1)Н.Курило «Варіації на тему УНП «Місяць і зіроньки»
2)О.Курінний «Мрії» |
І середня категорія | бандура |
116. | Приз Анна, м.Черкаси | 1)Г.Верета, сл.Л.Силенко «Казочка»
2)обр.О.Кошиця УНП «Куріпочка» |
І середня категорія | бандура |
117. | Корчоха Кіріл, м.Черкаси | 1)К.Менселл, пер.Г.Тімченко «Реквієм по мрії» | І середня категорія | бандура |
118. | Клименко Анастасія, м.Черкаси | 1)Р.Лісова «Краплі на склі»
2)П.Рівз «Посмішка дитини» |
І середня категорія | бандура |
119. | Аркуша Вероніка, м.Звенигородка | 1)Є.Дербенко «Гострий ритм»
2)М.Товпеко «В стилі ретро» |
ІІ середня категорія | домра |
120. | Приходько Кіра, м.Черкаси | 1)В.Гомоляка «Ноктюрн»
2)Н.Ніжанківський «Коломийка» |
ІІ середня категорія | домра |
121. | Петрова Катерина, м.Черкаси | 1)обр.М.Михайленка «Выйду лья на реченьку» | ІІ середня категорія | домра |
122. | Буров Микола, м.Черкаси | 1)М.Лисенко «Листок з альбому»
2)Ж.Векерлен «Пісня» |
ІІ середня категорія | віолончель |
123. | Поліщук Анастасія, м.Черкаси | 1)С.Нікітін «Елегія»
2)Ю.Кленгель – Концертіно до мажор, І ч. |
ІІ середня категорія | віолончель |
124. | Дует у складі: Лупина Ніка та Заєць Анна, м.Черкаси | 1)А.Вівальді –Концерт ля мінор І ч.
2)П.Чайковський «Ранкова молитва» |
І середня категорія | скрипка |
125. | Лібацька Світлана, м.Черкаси | 1)В.Косенко «Скерцино»
2)А.Вівальді – Концерт соль-мажор |
І середня категорія | скрипка |
126. | Соловйова Ірма, м.Черкаси | 1)К.Бом – Сарабанда
2)В.Моцарт «Німецький танець» |
І середня категорія | скрипка |
127. | Рєзнікова Аліна, м.Черкаси | 1)К.Мострас «Східний танець»
2)Б.Лятошинський «Мелодія» |
І середня категорія | скрипка |
128. | Чертополох Вікторія, м.Черкаси | 1)Р.Глієркий «Біля срумка»
2)П.Молленхауєр «Хлопчик Паганіні» |
І середня категорія | скрипка |
129. | Лупина Ніка, м.Черкаси | 1)А.Вівальді – Концерт «Літо» І ч.
2)О.Глазунов «Іспанська серенада» |
І середня категорія | скрипка |
130. | Заєць Анна, м.Черкаси | 1)А.Вівальді «Гроза»
2)А.Корчмарьов «Іспанський танець» |
І середня категорія | скрипка |
131. | Ярмош Владислава, м.Черкаси | 1)Ф.Зейц – Концерт №3 Іч.
2)М.Соколовський «В темпі менуету» |
І середня категорія | скрипка |
132. | Теслюк Анна, м.Черкаси | 1)О.Кравчук «Гумореска»
2)Дж.Стенлі «Allegretto grazioso» |
І середня категорія | скрипка |
133. | Простибоженко Віталій, м.Черкаси | 1)Ш.Беріо – Концерт №9 І ч.
2)А.Комаровський – Тарантелла |
ІІ середня категорія | скрипка |
134. | Гусева Катерина, м.Черкаси | 1)Дж.Тартіні – Соната «Покинута Дідона»
2)Дж.Фільд «Ноктюрн» |
ІІ середня категорія | скрипка |
135. | Притульська Анастасія, м.Звенигородка | 1)Ф.Монті – Чардаш
2)Ж.Масне – Роздум |
ІІ середня категорія | скрипка |
136. | Чертополох Софія, м.Черкаси | 1)Й.Гайдн «Тема з варіаціями»
2)Ф.Фіорілло «Етюд» |
ІІ середня категорія | скрипка |
137. | Простибоженко Софія, м.Черкаси | 1)Ф.Зейтць «Каприс» | ІІ середня категорія | скрипка |
138. | Конкіна Елеонора, м.Черкаси | 1)Ж.Массне «Роздум»
2)Ф.Зейтць «Каприс» |
ІІ середня категорія | скрипка |
139. | Дерев’янко Марія, м.Черкаси | 1)М.Скорик «Мелодія»
2)Н.Стецюн «Болеро» |
Старша категорія | скрипка |
140. | Варавіна Діана, м.Черкаси | 1)Й.Брамс – Скерцо
2)Дж.Вільямс муз. з к/ф «Список Шиндлера» |
Старша категорія | скрипка |
141. | Плеханов Даніл, м.Черкаси | 1)О.Журбін «Бурлеска»
2)А.П’яцола «Лібертанго» |
Старша категорія | скрипка |
142. | Попов Андрій, м.Звенигородка | 1)М.Мусоргський «Гопак»
2)Б.Марчелло «Адажіо» |
Старша категорія | скрипка |
143. | Кузнєцова Катерина, м.Черкаси | 1)Г.Венявський «Сільський скрипаль»
2)Ш.Данкля «Концертне соло» №3 |
Старша категорія | скрипка |
144. | Дует «Надія» у складі: Плеханов Даніл та Каптан Віктор, м.Черкаси | 1)П.Чайковський «Колискова в бурю»
2)М.Дремлюга «Лірична пісня» |
Старша категорія | Оркестри та ансамблі |
145. | Дует у складі: Бондаренко Поліна та Поліщук Анастасія, м.Черкаси | 1)Д.Шостакович «Second Waltz»
2)О.Гончарук «Ностальгія» |
Старша категорія | віолончель |
146. | Каптан Віктор, м.Черкаси | 1)О.Гоноболін «Пісня вітру»
2)Л.Бетховен «Контрданс» |
Старша категорія | віолончель |
147. | Лимаренко Олена, м.Черкаси | 1)Ю.Щуровський «Прелюдія» | Старша категорія | фортепіано |
148. | Зайченко Дарія, м.Звенигородка | 1)М.Лисенко «Експромт»
2)П.Чайковський «Елегійна пісня» |
Старша категорія | фортепіано |
149. | Надільнюк Олександр, м.Звенигородка | 1)Ф.Шопен «Ноктюрн» мі бемоль мажор
2)Р.Джаваді – транскрипція М.Фовлер «Гра престолів» |
Старша категорія | фортепіано |
150. | Чижикова Катерина, м.Кропивницький | 1)Ю.Щуровський «Елегічний прелюд»
2)В.Коровіцин «На Лазурному берегу» |
Старша категорія | фортепіано |
151. | Голубєва Карина, м.Кропивницький | 1)С.Нікітін «Граємо Свінг»
2)М.Калачевський «Романс» |
Старша категорія | фортепіано |
152. | Коваль Артем, м.Кропивницький | 1)Т.Тіссеренд «Dandy»
2)Д.Вандерс «Спогади» |
Старша категорія | гітара |
153. | Мазуркевич Злата, м.Кропивницький | 1)В.Єрзунов «Експромт»
2)М.Пухоль «Прелюдія Трістон» |
Старша категорія | гітара |
154. | Тимошко Володимир, м.Черкаси | 1)Gotye – Somebody That I Used to Know arr. Eizo Nareth
2)Г.Манчіні «Рожева Пантера» ор.К.Рейд |
Старша категорія | гітара |
155. | Бордіян Руслан, м.Кропивницький | 1)В.Козлов «Маленький детектив»
2)Р.Ловланд «Пісня таємного саду» |
Старша категорія | гітара |
156. | Колосков Даниїл, м.Кропивницький | 1)Ю.Могилюк «Серенада»
2)О.Затинченко «Острів мрій» |
Старша категорія | гітара |
157. | Друкова Ольга, м.Кропивницький | 1)О.Горобченко «Тільки мить»
2)сл.Т.Шевченка, муз.О.Горобченко «Марія» |
Старша категорія | бандура |
158. | Чебан Коріна | 1)The Clergy’s Lamentation – T.O’Carolan, обр. Л.Шевчука | Старша категорія | бандура |
159. | Вовченко Анна, м.Черкаси | 1)муз.Верменича, сл.М.Сома «Польова царівна» | Молодіжна категорія | бандура |
160. | Мордакова Катерина, м.Черкаси | 1)М.Скорик «Карпатська рапсодія»
2)М.Скорик «Мелодія» |
Молодіжна категорія | скрипка |