triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Інструментал

Програма конкурсної програми у Великій залі

поділена на 2 блоки (+-2 номери):

І БЛОК (1-28 номери) 9.00-11.00

ІІ БЛОК (29-67 номери) 11.10-13.30

Реєстрація проходитиме протягом усього дня.

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
І БЛОК 9.00 – 11.00 (1-28 номери)
1. Ансамбль гітаристів «Есперансо», м.Черкаси 1)С.Грицаєнко «Арабеска»

2)К.Роллін «Black Beat Blues»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
2. Оркестр народних інструментів, м.Черкаси 1)П.Фроссіні «Веселий кабальєро»

2_Варіації на УНП «Розпрягайте хлопці коні»

Старша категорія Оркестри та ансамблі
3. Ансамбль бандуристів «Україночки», м.Звенигородка 1)Р.Лісова «Карпатські візерунки»

2)сл і муз Н.Май, оранж.Г.Шатківської «Україна мила»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
4. Ансамбль баяністів, м.Черкаси 1)К.Бадельт – Сюїта до к/ф «Пірати Карибського моря» Змішана категорія Оркестри та ансамблі
5. Ансамбль скрипалів молодших класів «Сонечко», м.Черкаси 1)Ю.Слонов «Вальс»

2)І.Дунаєвський «Полька»

Молодша категорія Оркестри та ансамблі
6. Інструментальний дует у складі: Корнієнко Марія та Корнієнко Софія, м.Черкаси 1)А.Рамірес «Жайвір»

2)Варіації на тему УНП «Дощик» обр. Ю.Павленка

І середня категорія Оркестри та ансамблі
7. «Cellissimo», м.Черкаси 1)Є.Глєбов «Адажіо Рози» з балету «Маленький принц»

2)Г.Лінкольн «Діксі»

Старша категорія Оркестри та ансамблі
8. Жосан Юлія, м.Черкаси 1)Ю.Жосан «Осінній сюрприз»

2)Ю.Жосан «Український танок»

ІІ середня категорія Юний композитор
9. Алєксєєв Нікіта, м.Черкаси 1)Г.Беляєв «Жираф»

2)Г.Беляєв «Лінивець Сід»

Молодша категорія акордеон
10. Овчінніков Кирил, м.Черкаси 1)УНП в обр. Т.Сетт «Чом, чом не прийшов»

2)Білоруський народний танець «Крижачок»

Молодша категорія домра
11. Приз Анна, м.Черкаси 1)обр.О.Кошиця УНП «Куріпочка»

2)обр М.Гвоздя УНП Два півники

Молодша категорія бандура
12. Клименко Анастасія, м.Черкаси 1)П.Рівз «Посмішка дитини»

2)М.Степаненко«Лялька танцює»

Молодша категорія бандура
13. Чумаченко Єлизавета, м.Кропивницький 1)К.Гурлітт «Маленький етюд»

2)М.Дремлюга «П’єса»

Молодша категорія бандура
14. Пахаренко Тімур, м.Черкаси 1)С.Колган «Арагон»

2)В.Леоненко «Осінній блюз»

Молодша категорія гітара
15. Бондарчук Тимур, м.Кропивницький 1)С.Малашинін «Перший блюз»

2)З.Смірнова «Старий паравоз»

Молодша категорія гітара
16. Кобзаренко Іванна, м.Кропивницький 1)І.Мертц «Анданте»

2)Т.Тіссеренд «Anatole»

Молодша категорія гітара
17. Сурін Станіслав, м.Черкаси 1)Марширують козаченьки

2)Д.Пітт «Woodi`s Blues»

Молодша категорія сопілка
18. Корнієнко Софія, м.Черкаси 1) «Варіації» на тему УНП «Дівка на сінях стояла» обр Ю.Павленка

2)Гуцульські наспіви в обр.Ю.Павленка

Молодша категорія сопілка
19. Чепчур Артем, м.Звенигородка 1)П.Фіокко «Allergo»

2)обр.Л.Матвійчука «Українські візерунки»

Молодша категорія сопілка
20. Качур Денис, м.Звенигородка 1)Л.Жульєва – Варіації на тему УНП «Дівка в сінях стояла»

2)обр.Жульєва УНП «Ой на горі»

Молодша категорія сопілка
21. Черненко Єлізавета, м.Черкаси 1)О.Гедіке «Танець»

2)УНП «Ти до мене не ходи»

Молодша категорія сопілка
22. Старченко Ярослав, м.Черкаси 1)М.Демиденко «Мрія»

2)О.Гречаніков «Весельчак»

Молодша категорія сопілка
23. Тріо сопілкарів у складі: Бондаренко Анастасія, Горобець Поліна та Чепчур Артем,м.Звенигородка 1)Я.Мазур «Український марш»

2)Обр.О.Курінного «Женчичок-бренчичок»

Змішана категорія сопілка
24. Олійник Вікторія, м.Звенигородка 1)Е.Croitor – Сирба

2)V.Monti – Чардаш

І середня категорія сопілка
25. Калініченко Софія, м.Звенигородка 1)Ш.Гуно – Вальс Джульєтти з опери «Ромео і Джульєтта»

2)Обр.Н.Нежанківської «Коломийка»

І середня категорія сопілка
26. Бондаренко Анастасія, м.Звенигородка 1)обр.М.Петрин «Полька»

2)Й.Бах «Арія»

І середня категорія сопілка
27. Горобець Поліна, м.Звенигородка 1)обр.Корчинського «Коломийка»

2)Л.Боккеріні «Allergo»

І середня категорія сопілка
28. Тищенко Марія, м.Черкаси 1)Є.Дербенко «Жарт»

2)С.Колган «Та, яка»

І середня категорія ксилофон
ІІ БЛОК 11.30-14.30 (29-67 номери)
29. Бендяк Дмитро, м.Кропивницький 1)УНП «Ой, ти, Галю, Галю молодая»

2)Й.Бах «Арія»

І середня категорія баян
30. Цуркан Ілля, м.Кропивницький 1)Є.Дербенко «УНП»

2)О.Доренський «Регтайм»

І середня категорія баян
31. Гладун Марія, м.Кропивницький 1)В.Терещенко «Мультфільм з пригодами»

2)В.Терещенко «Бабине літо»

І середня категорія баян
32. Мельниченко Остап, м.Кропивницький 1)Л.Колесов «Фокстрот у квінті»

2)В.Бакланов «Вальс»

І середня категорія

 

баян
33. Здор Юрій м.Кропивницький 1)В.Команджієв «Східний наспів»

2)Ф.Бургмюллер «Балада»

ІІ середня категорія баян
34. Косенко Владислав, м.Кропивницький 1)Є.Дербенко «Старий трамвай»

2)І.Крігер «Менует»

ІІ середня категорія баян
35. Сліжевський Олександр, м.Черкаси 1)А.Кореллі «Адажіо»

2)Є.Дога «Струмочки»

ІІ середня категорія баян
36. Шкиря Богдан, м.Черкаси 1)М.Товпеко – Концертна обробка УНП «Веселі гуси»

2)В.Золотарьов «Диковинка з Дюссельдорфа»

ІІ середня категорія баян
37. Савченко Ярослав, м.Черкаси 1)УНП «Була собі гандзя» обр.Стеценко

2)Р.Дербенко «Весела карусель»

ІІ середня категорія акордеон
38. Попсуй Тихон, м.Звенигородка 1)О.Копенков «Приємна подорож»

2)С.Колган «Танцюєм з тобою»

І середня категорія гітара
39. Лагода Роман, м.Звенигородка 1)О.Копенков «На привозі»

2)О.Вінницький «Боса-нова»

ІІ середня категорія гітара
40. Микитенко Софія, м.Звенигородка 1)А.Бойко «Прелюдія»

2)Д.Уандерс «Кампоморо»

ІІ середня категорія гітара
41. Панченко Ігор, м.Кропивницький 1)С.Тепляков «Падаючі зірки»

2)Р.Роджерс «Голубий місяць», обр О.Копенкова

ІІ середня категорія гітара
42. Заворотнюк Анастасія,  м.Кропивницький 1)Д.Григорьєв «Наспів»

2)Т.Тіссеренд «Dandy»

ІІ середня категорія гітара
43. Кутіщева Анастасія, м.Черкаси 1)С.Лансен «Канікули»

2)Л.Колодуб «Сказання»

ІІ середня категорія кларнет
44. Солопенко Наталія, м.Черкаси 1)П.Бриль «Українська гумореска»

2)Й.Бах-Ш.Гуно «Ave Maria»

ІІ середня категорія кларнет
45. Аркуша Вероніка, м.Звенигородка 1)Л.Поплянова «Скерцо»

2)О.Копенков «Танцюймо разом»

І середня категорія домра
46. Петрова Катерина, м.Черкаси 1)Ф.Крейслер «Прекрасний розмарін»

2)обр.В.Михайличенка «Выйду ль я на реченьку»

ІІ середня категорія домра
47. Кальченко Кіра, м.Черкаси 1)І.Тамарин «Старовинний габілен» ІІ середня категорія домра
48. Федоляк Ксенія,  м.Кропивницький 1)С.Паньків – варіації на УНП «Ішов козак потайком»

2)А.Левчук «Лірична мелодія»

І середня категорія бандура
49. Волошина Дар’я,  м.Кропивницький 1)сл Б.Пилата, муз О.Вільгуцької «Як співала мати колисаночку»

2)Г.Філіпп «Колискова»

І середня категорія бандура
50. Рудницька Аліна,  м.Кропивницький 1)Л.Горова «Дві пісеньки»

2)Н.Багмут «Молитва за Україну»

І середня категорія бандура
51. Руслякова Поліна, м.Черкаси 1)Р.Лісова «Варто спробувати»

2)О.Олійник «Мелодія в класичному стилі»

І середня категорія бандура
52. Каширна Марія, м.Кропивницький 1)Фантазія – О.Горобченко

2)С.Марченко «Віртуозний етюд»

Старша категорія бандура
53. Друкова Ольга, м.Кропивницький 1)Летіла пісня, сл та муз О.Горобченко

2)УНП в обр О.Курінного «Чобітки»

Старша категорія бандура
54. Дубова Олена, м.Звенигородка 1)Д.Скарлатті «Соната ля мінор»

2)сл і муз Н.Май, аранж.Г.Шатківської «Дорога додому»

Старша категорія бандура
55. Александрова Сніжана, м.Звенигородка 1)М.Товпеко «Маленький дивертисмент»

2)Є.Дербенко «Бурлеска в стилі ретро»

Старша категорія домра
56. Кравченко Іван, м.Черкаси 1)Є.Шилін «Шоро №2»

2)С.Привалов «Інвенція №2

e-moll»

Старша категорія гітара
57. Мазуркевич Злата, м.Кропивницький 1)О.Віницький «Сталось щось незвичайне у чарівному лісі»

2)Д.Григорьєв «Мелодія»

Старша категорія гітара
58. Коваль Артем, м.Кропивницький 1)Т.Тіссеренд «Мандарін»

2)М.Ліннеманн «Прелюд»

Старша категорія гітара
59. Мельник Анна,  м.Кропивницький 1)О.Копенков «Пам’яті Манілова»

2)О.Зубченко «Прелюд-швидкопплинність»

Старша категорія гітара
60. Чепурний Назар, м.Черкаси 1)F.Bernath «Ukrainian ballade»

2)В.Кузнєцов «Мелодія листя та дощу»

Старша категорія гітара
61. Березняк Артем, м.Черкаси 1)Т.Тіссеран «Касі Мамбо»

2)В.Козлов «Ноктюрн»

Старша категорія гітара
62. Дідух Денис, м.Кропивницький 1)Й.Бах «Арія»

2)О.Корчовий «Маленький віртуоз»

Старша категорія баян
63. Заболотний Нікіта, м.Черкаси 1)І.Бах – Інвенція

2)О.Давидов «Два дубки» обр УНП

Старша категорія баян
64. Ювко Дмитро, м.Черкаси 1)С.Болотін «Кубинський танець»

2)Д.Леннон «Yesterday»

Старша категорія труба
65. Невесенко Олександра, м.Черкаси 1)І.Левицький – Переклад для бандури С.Овчарової «Українська рапсодія»

2)К.Пул «Поклоніння»

Молодіжна категорія бандура
66. Арт квартет «Барокко», м.Черкаси 1)Музично-драматична композиція «Георг Фрідріх Гендель» Змішана категорія Юний теоретик
67. Колектив «Позитив», м.Звенигородка 1)Філіпп Емануель Бах – гідний син свого батька Старша категорія Юний теоретик

Підбиття підсумків

up_btn