triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Інструментал (мала зала)

(Школа мистецтв) 9.00 – початок конкурсної програми

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
1. Гурова Марія, м.Запоріжжя 1)Пісня на сл.Г.Черінь «Діти-квіти»

2)П’єса для скрипки з фортепіано «Полька-жарт»

Молодша категорія Юний композитор
2. Дементьєва Катерина, м.Запоріжжя 1)Цикл п’єс на сл. З.Устюгової «Білочка», «Слоненятко», «Черепашка», «Тигреня» Молодша категорія Юний композитор
3. Лі Хатчінс Златаслава, м.Запоріжжя 1)П’єса для фортепіано «Акварелі»

2)П’єса для фортепіано «Нічні пейзажі»

Молодша категорія Юний композитор
4. Конькова Марія, м.Христинівка 1)обр І.Берковича УНП «Дощик»

2)В.Тигранян – Інвенція

Молодша категорія фортепіано
5. Панасюк Анна, м.Христинівка 1)Г.Рейнгольд – Силует

2)Б.Кравченко – Литаври

Молодша категорія фортепіано
6. Ревнюк Антон, м.Христинівка 1)обр М.Барабаш «Коломийка»

2)В.Гіллок – Фламенко

Молодша категорія фортепіано
7. Козленко Тетяна, м.Христинівка 1)обр Г.Заславець УНП «Ніч яка місячна»

2)І.Роджерс Танець гномів

Молодша категорія фортепіано
8. Ананко Іван, м.Умань 1)Сонатина – Т.Хаслінгер

2)Скерцето – О.Лауменскієне

Молодша категорія фортепіано
9. Ковальчук Валерія, м.Умань 1) О.Лауменскієне «Скерцето»

2)А.Хачатурян –Вечірня казка

Молодша категорія фортепіано
10. Бригневич Ксенія, м.Умань 1)М.Жербін «На галявині»

2)В.Гіллок «Фламенко»

Молодша категорія фортепіано
11. Мацюк Софія, смт Завалля 1)Є.Накада «Танець дикунів»

2)О.Петерсен «Марш гусей»

Молодша категорія фортепіано
12. Дудич Ольга, м.Вінниця 1)А.Колтунова – попуррі на тему пісень із м/ф «Поделись улыбкою своей»

2)Чайковський «Пісня жайворонка»

Молодша категорія фортепіано
13. Дементьєва Катерина, м.Запоріжжя 1)А.Іванов «Рідні лани»

2)Ф.Бургмюллер «Беспокойство»

Молодша категорія фортепіано
14. Лі Хатчінс Златаслава, м.Запоріжжя 1)І.Беркович «Прелюдія»

2)Ф.Бургмюлер «Гроза»

Молодша категорія фортепіано
15. Маглич Вікторія, м.Бершадь 1)А.Хачатурян – Андантіно

2)В.Косенко – Дощик

Молодша категорія фортепіано
16. Дащук Олександр, м.Черкаси 1)С.Джоплін Регтайм «Артист»

2)Ф.Бургмюллер – Арабеска

І середня категорія фортепіано
17. Марунич Дімітрій, м.Бершадь 1)В.Косенко «На узліссі» з альбому «24 дитячі п’єси»

2)Ж.Колодуб «Бугі-вугі»

І середня категорія фортепіано
18. Мозолевська Анна, м.Христинівка 1)В.Косенко «Балетна сценка»

2)Ф.Бах – Фантазія ре мінор

І середня категорія фортепіано
19. Котик Дарина, м.Христинівка 1)Л.Шітте Танець гномів

2)Г.Телемон – Ригодон

І середня категорія фортепіано
20. Бовкун Юля, м.Умань 1)Ф.Кулау – Сонатина C-dur

2)Д.Кабалевський «Рондо-токката»

І середня категорія фортепіано
21. Павленко Таїсія, м.Херсон 1)І.Шамо «Києве мій»

2)П.Захаров «Знайомий силует»

ІІ середня категорія фортепіано
22. Занібор Назар, м.Умань 1)Сонатина G-dur І ч.М.Клементі

2)Народний танець– Дремлюга

ІІ середня категорія фортепіано
23. Чаплоуцька Настя, м.Умань 1)С.Майкапар – Варіації на російську тему

2)М.Дремлюга – Лірична пісня

ІІ середня категорія фортепіано
24. Грушова Настя, м.Умань 1)І.Гайден «Соната партіта C-dur

2)А.Глієр «В полях»

ІІ середня категорія фортепіано
25. Дует у складі: Заблоцька Софія та Щельник Антон, м.Кропивницький 1)А.Терчак – Полька «Дитячий бал»

2)А.Мордасов «Місячна доріжка»

ІІ середня категорія фортепіано
26. Сотніченко Катерина, м.Умань 1)П.Чайковський Баба-яга

2)В.Моцарт – Бутерброд

ІІ середня категорія фортепіано
27. Куделя Діана, м.Умань 1)П.Чайковський – Грудень Вальс

2)Й.Гайдн – Соната мі мінор

ІІ середня категорія фортепіано
28. Ткаченко Анастасія, м.Черкаси 1)К.Черні – Етюд

2)Ф.Шопен – Фантазія експромт

Старша категорія фортепіано
29. Щербатюк Ілона, м.Умань 1)В.Моцарт – Соната №14 до мінор І ч.

2)Ф.Шуберт – Експромт №2 мі бемоль мажор

Старша категорія фортепіано
30. Батяєва Валерія, м.Умань 1) Сонатина D-dur ІІІ ч. Й.Гайдн

2)Прелюдія – О.Гречанінов

Старша категорія фортепіано
31. Георгіаді Наташа, м.Умань 1)Менует d-moll Д.Скарлатті

2)Ностальгія О.Туссен

Старша категорія фортепіано
32. Коваленко Анна, м.Вінниця 1)С.Прокоф’єв – Уонцертний етюд до-мінор

2)А.Штогаренко – Етюд – Малюнок ля-мінор

Молодіжна категорія фортепіано
33. Кобзар Анастасія,  смт Крижопіль 1)М.Яайкін «Вальс»

2)обр Давиденка Єврейська народна пісня «Хава нагіла»

І середня категорія баян
34. Сивак Дарина,  смт Крижопіль 1)Є.Дога «Вальс»

2)обр Денисова «Тече вода каламутна»

І середня категорія баян
35. Сидоренко Сергій, м.Умань 1)П.Дранга «Танго Ночі»

2)Є.Дербенко «Рок-токката»

Старша категорія баян
36. Паламарчук Аріана, смт Крижопіль 1)обр В.Блащук УНП «Сусідка»

2)обр В.Блащук УНП «Розпрягайте, хлопці, коней»

Старша категорія баян
37. Красовський Михайло, м.Умань 1)В.Новіков «Караван» Балада на тему Х.Тизола

2)С.Дербенко «Кубанська-залихватська»

Молодіжна категорія баян
38. Дует у складі: Ткаченко Анастасія та Лашко Георгій, м.Черкаси 1)О.Денисов «Спогади»

2)Венгерский народний танець «Чардаш»

Змішана категорія Оркестри і ансамблі

Підбиття підсумків

Нагородження

up_btn