triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Інструментальна музика

ПРОГРАМА – ІНСТРУМЕНТАЛЬНА МУЗИКА

9.00 – початок конкурсу

Соліст, колектив Назва номеру Категорія Номінація
1. Квартет гітаристів «Арабеска»,

м.Черкаси

1)К.Дженкінс «Палладіо»

2)В.Задоянов «Віреле» в обр.С.Федорова

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
2. Інструментальний ансамбль «До-ре-ля-місс»,

м.Звенигородка

1)Є.Дербенко «Чіткий ритм»

2)А.Кокорін «Все, що уміємо»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
3. Ансамбль бандуристів «Веселі дзвіночки», с.Шевченкове 1)УНП в обр. М.Гвоздя «Ой єсть в лісі калина»

2)Н.Май «Дощик», аранж.В.Крищук

ІІ молодша категорія Оркестри та ансамблі
4. Ансамбль бандуристів «Пелюстки надії», м.Кропивницький 1)О.Дегтярь  «Вишенька»

2)О.Горобченко «Моя земля»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
5. Інструментальне тріо духових інструментів у складі: Запорожець Олександра, Душка Олександра та Кошман Вероніка, м.Черкаси 1)Г.Чернецький «Концертна полька» ІІ молодша категорія Оркестри та ансамблі
6. Ансамбль ложкарів «ЯРМАРКА»,  с.Шевченкове 1)Баха «Жарт»

2)УНП «Як ішли чумаченьки із Ярмарку»

І середня категорія Оркестри та ансамблі
7. Інструментальний ансамбль у складі: Корнієнко Софія та Корнієнко Марія, м.Черкаси 1)М.Демеденко – Мрія

2) «Гуцульські наспіви», виконавська редакція Ю.Павленко

І середня категорія Оркестри та ансамблі
8. Інструментальний ансамбль духових інструментів «Черкаські віртуози», м.Черкаси 1)П.Чайковський «Танок Пастушків»

2)А.Дворжак «Славянський танок»

3)І.Пучків «Концертний марш»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
9. Зразковий художній колектив духовий оркестр, м.Черкаси 1)Г.Гладков «Марш парад»

(м/ф Бременські музиканти)

2)В.Івасюк «Червона Рута»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
10. Ансамбль баяністів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20, м.Черкаси 1)Р.Бажилін «Упрямая овечка»

2)Е.Дербенко «Гармоніст грає джаз»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
11. Зразковий оркестр народних інструментів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №20, м.Черкаси 1)Т.Хагенс «Сюїта в стилі бароко»

2)В.Людвіковський «Маленький пінгвін»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
12. Оркестр народних інструментів, м.Черкаси 1)Попурі на теми мелодій укр.композиторів, обр.М.Панзюк, А.Колесник

2)В.Власов «Bossa Nova»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
13. Ансамбль народних інструментів «Соловейко», м.Шпола 1)М.Леонтович «Щедрик»

2)Укр.полька «Дріботуха»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
14. Квартет сопілкарів, м.Звенигородка 1)обр.І.Пірова «Гуцульські візерунки»

2)А.Кос-Анатольський «На комаринім весіллі»

Змішана категорія Оркестри та ансамблі
15. Дует духових інструментів у складі: Запорожець Олександра та Юрченко Ольга, м.Черкаси 1)В.Моцарт «Рондо» Змішана категорія Оркестри та ансамблі
16. Сурін Станіслав, м.Черкаси 1)Л.Моцарт – Бурре

2)Л.Павленко – Фантазія «Весна-весняночка»

І молодша категорія сопілка
17. Запорожець Олександра, м.Черкаси 1)І.Шамо «Донецька кадриль» ІІ молодша категорія флейта
18. Душка Олександр, м.Черкаси 1)М.Петренко «Вальс» ІІ молодша категорія саксофон
19. Качур Денис, м.Звенигородка 1)Ю.Назарук «Коломийка»

2)Ф. да Мілано «Канцона»

ІІ молодша категорія сопілка
20. Петросян Ара, м.Звенигородка 1)А.Кос-Анатольський «Лукашева сопілка»

2)В.Позняк «Полька-рондо»

ІІ молодша категорія сопілка
21. Запорожець Олександра, м.Черкаси 1)Доцюк «Фантазія» ІІ молодша категорія сопілка
22. Ковєщніков Данило, м.Черкаси 1)Спіричуел «Спустись з небес Мойсей»

2)УНП «Ой на горі та женці жнуть»

ІІ молодша категорія труба
23. Горбенко Кіріл, м.Черкаси 1)В.Єльчанінов «Анданте»

2)Д.Гершвін «Хтось любить мене»

ІІ молодша категорія труба
24. Корнієнко Софія, м.Черкаси 1)Д.Габріеллі – Соната до мажор №2

2)А.Комаровський – Варіації на тему УНП «Вийшли в поле косарі»

І середня категорія сопілка
25. Олійник Вікторія, м.Звенигородка 1)О.Саратський «Джаз в Карпатах»

2)Л.Фонзі «Деспасіто»

І середня категорія сопілка
26. Бондаренко Анастасія, м.Звенигородка 1)В.Монті «Чардаш»

2)М.Римський-Корсаков «Політ джмеля»

І середня категорія сопілка
27. Лисенко Валерія, м.Звенигородка 1)Ю.Савалов «Пастораль»

2)Ж.Рамо «Ригодон»

І середня категорія кларнет
28. Мовчан Максим, м.Звенигородка 1)Л.Сласокукотський «Пісня»

2)К.Моріс «Полька»

І середня категорія кларнет
29. Алєксєєв Нікіта, м.Черкаси 1)М.Товпеко «Чижик-Пижик»

2)О.Доренський «Етюд в джазовому стилі»

І середня категорія акордеон
30. Бебешко Єгор, м.Шпола 1)Ш.Жиро «Вальс под. небом Парижа» І середня категорія баян
31. Гладун Марія, м.Кропивницький 1)УНП «Ой за гаєм,гаєм» обр.С.Паньків

2)Г.Вольфарт – Етюд c-dur

І середня категорія баян
32. Пономарьов Іван, м.Черкаси 1)А.Тюрк «Аріозо»

2)В.Сорока «Весільна полька»

І середня категорія баян
33. Мирутенко Олександр, м.Черкаси 1)УНП «Ой за гаєм, гаєм»

2)А.Філіпенко «Курочка»

І середня категорія баян
34. Шкиря Богдан, м.Черкаси 1)обр. УНП О.Давиденка «Чорна редька»

2)В.Лонгорія «El canoero»

ІІ середня категорія баян
35. Савченко Ярослав, м.Черкаси 1)обр.О.Гамаюнова «Частівка»

2)О.Доренський – Перша сюїта «Інтервалики»

ІІ середня категорія акордеон
36. Лобань  Анна, м.Черкаси 1)Є.Дербенко «Чому сумний акордеон»

2)Г.Кетсшер «Прилюдія і фугетта для акордеона»

Старша категорія акордеон
37. Ткаченко Анастасія, м.Черкаси 1)М.Римський-Корсаков «Політ Джміля» Старша категорія акордеон
38. Косенко Владислав, м.Кропивницький 1)Ю.Жиро «Під небом Парижу»

2)Дж.Баланджині «Арієта»

Старша категорія баян
39. Солопенко Наталія, м.Черкаси 1)Й.Бах-Ш.Гуно «Прелюдія»

2)В.Монті – Чардаш

Старша категорія кларнет
40. Солопенко Наталія, м.Черкаси 1)М.Деніс – Очі ангелу

2)М.Пайпер – Латін свінг

Старша категорія саксофон
41. Арт квартет «Барокко», м.Черкаси 1)Музично-драматична композиція «Антоніо Вівальді» Змішана категорія Юний теоретик
42. Колектив «Позитив», м.Звенигородка 1)Музично-театральна постанова фрагменту другої дії опери «Князь Ігор» О.Бородіна Змішана категорія Юний теоретик
43. Бароніна Софія, м.Кропивницький 1)Творчий проект «Чарівне озеро» І середня категорія Юний теоретик

 

up_btn