triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Хореографія

8 грудня ПРОГРАМА – ХОРЕОГРАФІЯ

Репетиція з 9.30 Початок о 10.00 (приблизно)

к/н Назва колективу Назва номеру Категорія Номінація
1.       1 Вокально-хореографічна студія «Чайка», «Народний художній колектив», м.Запоріжжя 1)Вокально-хореографічна композиція «Метелиця» Середня категорія Народний танець
2.       2 Хореографічний колектив «Росинка», м.Бершадь 1)Український народний танець «Козачок» Змішана категорія Народний танець
3.       3 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Бджілка І молодша категорія Естрадний танець
4.       4 Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Веселка», м.Черкаси 1)Тилинки

 

ІІ молодша категорія Народний танець
5.       5 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Малюки крутяки ІІ молодша категорія Естрадний танець
6.       6 Народний художній колектив ансамбль танцю «Надія», м.Черкаси 1)Черевички ІІ молодша категорія Стилізовано-народний танець
7.       1 Вокально-хореографічна студія «Чайка», «Народний художній колектив», м.Запоріжжя 2) Вокально-хореографічна композиція «Батько-отаман» Середня категорія Народний танець
8.       7 «Еванс», м.Звенигородка 1)Діти війни Змішана категорія Сучасна хореографія
9.       8 «Еванс», м.Звенигородка 1)Ведмідь Аю-Даг Змішана категорія Сучасна хореографія
10.             4 Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Веселка», м.Черкаси 2)Весела полька ІІ молодша категорія Народний танець
11.             9 Зразковий хореографічний колектив «Первоцвіт», с.Скородистик 1)Віхола Змішана категорія Естрадний танець
12.             10 Хореографічний колектив «Росинка», м.Бершадь 1)Країна мрій Змішана категорія Естрадний танець
13.             11 Колектив альтернативного танцю «Ritmix», м.Черкаси 1)Спогади уві сні

 

Середня категорія Сучасна хореографія
14.             12 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Перлини сходу Змішана категорія Східний танець
15.             13 Ксьондз Сюзанна, м.Звенигородка 1)Dilbar ІІ молодша категорія Східний танець
16.             14 Ансамбль спортивно-бального танцю «One step»,  смт.Компаніївка 1)Чарівний вальс

 

Змішана категорія Бальна хореографія
17.             15 Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Колорит», м.Сміла 1)Вальс «Ніжність» Середня категорія Бальна хореографія
18.             16 Зразковий хореографічний колектив «Первоцвіт», с.Скородистик 1)По дорозі жук Змішана категорія Стилізовано-народний танець
19.             11 Колектив альтернативного танцю «Ritmix», м.Черкаси 2)Freedom Середня категорія Сучасна хореографія
20.             17 Народний художній колектив ансамбль танцю «Надія», м.Черкаси 1)Не ходи Орисю Середня категорія Стилізовано-народний танець
21.             18 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Ритми балканії Середня категорія Стилізовано-народний танець
22.             14 Ансамбль спортивно-бального танцю «One step»,  смт.Компаніївка 2)У ритмі латини (з точки) Змішана категорія Бальна хореографія
23.             15 Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Колорит», м.Сміла 2)Ріо мікс Середня категорія Бальна хореографія
24.             19 Ксьондз Сюзанна, м.Звенигородка 1)Laung Laachi ІІ молодша категорія Народна хореографія
25.             20 Жолобковська Анастасія, м.Звенигородка 1)Індійський танець Середня категорія Народна хореографія
26.             21 Максімова Сандра,  м.Звенигородка 1)Красуня Середня категорія Народна хореографія
27.             22 Гармонія, смт.Верхнячка 1)Ангел, шести сердець Змішана категорія Сучасна хореографія
28.             23 Дует у складі: Погрібна Софія та Йосипенко Анастасія, м.Черкаси 1)Таємниця валізи Середня категорія Естрадний танець
29.             24 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Вуличні танці (з точки) Середня категорія Street dance
30.             25 Народний художній колектив ансамбль танцю «Надія», м.Черкаси 1)Soul (Душа) Старша категорія Сучасна хореографія
31.             26 Ксьондз Сюзанна, м.Звенигородка 1)Ми за мир ІІ молодша категорія Сучасна хореографія
32.             27 Ястремська Надія, м.Звенигородка 1)Джимі Джимі ІІ молодша категорія Сучасна хореографія
33.             22 Гармонія, смт.Верхнячка 2)Добро у серці Змішана категорія Сучасна хореографія
34.             24 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 2)Супер стар Середня категорія Street dance
35.             28 Максімова Сандра,  м.Звенигородка 1)Повертайся живим Середня категорія Сучасна хореографія
36.             29 Гармонія, смт.Верхнячка 1)Веселі цвіркуни

 

Змішана категорія Естрадний танець
37.             30 Народний художній колектив «Фієста», смт.Чорнобай 1)Фієста Старша категорія Естрадний танець
38.             31 Жолобковська Анастасія, м.Звенигородка 1)Танець з медвежам Середня категорія Класичний танець
39.             32 Максімова Сандра,  м.Звенигородка 1)Варіація Есмеральди із балету Есмеральда Середня категорія Класичний танець
40.             29 Гармонія, смт.Верхнячка 2)Чарівні квіточки Змішана категорія Естрадний танець
up_btn