triumf-fest@ukr.net

095-547-37-34, 068-680-96-64, 093-986-35-21;

Хореографія

10.30 – репетиція ,  11.00 – початок

к/н Назва колективу Назва номеру Категорія Номінація
1.       1 Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж», м.Лохвиця 1)Закарпатський танець «Бешкетливі ягнята» ІІ молодша категорія Народний танець
2.       2 Ткаченко Аліна, м.Суми 1)Божевільна весна (з точки) Середня категорія Східний танець
3.       3 Гриб Анастасія, м.Суми 1)Варіації феї Ніжності з балету «Спляча Красуня» Середня категорія Класичний танець
4.       4 Скоромна Анна, м.Суми 1)Варіація принцеси Флоріни з балету «Спляча Красуня» Середня категорія Класичний танець
5.       5 Естрадно-акробатична студія «Дакапо», м.Суми 1)Tango fantasy Змішана категорія Вільна танцювальна категорія
6.       6 Хореографічний колектив «Артес», с.Великі Бубни 1)Ой на горі два дубки Середня категорія Стилізовано-народний танець
7.       1 Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж», м.Лохвиця 2)Український танець «Маленька полька» ІІ молодша категорія Народний танець
8.       2 Ткаченко Аліна, м.Суми 2)Розбиті серця (з точки) Середня категорія Східний танець
9.       3 Гриб Анастасія, м.Суми 2)Танець Ляльки Середня категорія Класичний танець
10.             4 Скоромна Анна, м.Суми 2)Хореографічна картинка «Дощ» Середня категорія Класичний танець
11.             6 Хореографічний колектив «Артес», с.Великі Бубни 2)У сосновому борочку Середня категорія Стилізовано-народний танець
12.             7 Хореографічний колектив «Камільєн», с.Великі Бубни 1)Ой лопнув обруч

 

Середня категорія Народний танець
13.             8 Ансамбль сучасного танцю «СвіТанок», м.Гадяч 1)Свято Хеловін

 

Середня категорія Естрадний танець
14.             9 Хореографічний колектив «Смайл», м.Краснопілля 1)Веселі клоуни

 

Середня категорія Вільна танцювальна категорія
15.             10 Ткаченко Аліна, м.Суми 1)Каучук «У вирії почуттів» Середня категорія Циркове мистецтво
16.             11 Естрадно-акробатична студія «Дакапо», м.Суми 1)Пірати Змішана категорія Циркове мистецтво
17.             12 Школа сучасного балету «Віртуоз», м.Суми 1)Я балерина Середня категорія Класичний танець
18.             7 Хореографічний колектив «Камільєн», с.Великі Бубни 2)Плескач Середня категорія Народний танець
19.             8 Ансамбль сучасного танцю «СвіТанок», м.Гадяч 2)Офіціантки Середня категорія Естрадний танець
20.             9 Хореографічний колектив «Смайл», м.Краснопілля 2)Справжні бугі-вугі Середня категорія Вільна танцювальна категорія
21.             10 Ткаченко Аліна, м.Суми 2)Акробатична композиція «Везувій» (з точки) Середня категорія Циркове мистецтво
22.             14 Хореографічний колектив «Exlibris», с.Великі Бубни 1)За лісами-горами

 

Старша категорія Стилізовано-народний танець
23.             15 Хореографічний колектив «Артес», с.Великі Бубни 1)Ти ж мене підманула

 

Старша категорія Народний танець
24.             16 Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж», м.Лохвиця 1)Грузинський народний ліричний танець «Нарнарі» Старша категорія Народний танець
25.             13 Зразковий хореографічний колектив «Амелія», м.Суми 1)Історія однієї дівчини Старша категорія Сучасна хореографія
26.             17 Естрадно-акробатична студія «Дакапо», м.Суми 1)Відродження Змішана категорія Циркове мистецтво
27.             14 Хореографічний колектив «Exlibris», с.Великі Бубни 2)Я така крилата Старша категорія Стилізовано-народний танець
28.             15 Хореографічний колектив «Артес», с.Великі Бубни 2)Гуцульський танець Старша категорія Народний танець
29.             16 Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж», м.Лохвиця 2)Гуцульський танець Старша категорія Народний танець
30.             18 Folk Dance «Katyusha», Ливан 1) Відеозапис (заочно) Старша категорія Народний танець
31.             19 Melissa Allau, Ливан 1)Калинка (заочно) І молодша категорія Rhythmic gymnastic

 

up_btn